Schließen
Waga diagnostyczna
Wyprzedany

Waga diagnostyczna

89,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Precyzyjny pomiar masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, masy mięśniowej i kostnej oraz wskaźnika przemiany materii (BMR)
  • Wyjątkowo płaska szklana platforma z powierzchniami kontaktowymi ze stali nierdzewnej
  • Możliwość zapisu danych dla 12 użytkowników
  • Wygodna obsługa za pomocą przycisków sensorycznych

Waga diagnostyczna

Mniej tłuszczu - lepsze samopoczucie. Zawartość tłuszczu w organizmie jest jednym z czynników decydujących o naszym zdrowiu. Ta waga diagnostyczna służy między innymi do kontroli zawartości tłuszczu w organizmie i motywuje do prowadzenia zdrowego trybu życia. Pozwala uzyskać szeroki zakres informacji na temat współczynników dotyczących naszego ciała, jak na przykład waga, masa mięśniowa i kostna, zawartość wody i wskaźnik przemiany materii (BMR). Funkcja automatycznego wyłączania pozwala na oszczędność baterii. Wszystkie wartości są w czytelny sposób wskazywane na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Waga ma możliwość zapisu danych do dwunastu osób i posiada wskaźnik naładowania baterii i przeciążenia.

Wygodna obsługa
Waga ma wyjątkowo płaską szklaną platformę z powierzchniami kontaktowymi ze stali nierdzewnej i zapewnia wygodną obsługa za pomocą przycisków sensorycznych. Funkcja step on uruchamia wagę po stanięciu na niej.

Waga do precyzyjnego pomiaru i analizy
Wskazuje zawartość tkanki tłuszczowej, wody oraz tkanki mięśniowej w organizmie w stopniach po 0,1%, a odczyt zawartości tkanki kostnej w stopniach po 100 g, co umożliwia precyzyjną analizę. Istnieje możliwość przełączania z kilogramów (kg) na funty (lb) lub kamienie (st-lb).

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 30 x 2 x 30 cm

Waga:
Ok. 1,7 kg

Obciążalność:
Maks. 150 kg

Wyposażenie:
Z bateriami

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

77397

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.