Schließen

Urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia Silk'n®-Infinity™

899,00 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-09-25 - 2017-09-28
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Zabieg na całe ciało w mniej niż ok. 20 minut
 • Otwiera pory przed usunięciem włosów dla uzyskania wyjątkowej skuteczności
 • Zapewnia redukcję owłosienia do ok. 92% po wykonaniu kompletnej serii zabiegów
 • Higieniczne w użyciu: z pojemnikiem do dezynfekcji
 • Z bezpłatną aplikacją, przewodem sieciowym, pudełkiem do przechowywania
Ilość:

Urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia Silk'n®-Infinity™

Wygoda, efektywność i oszczędność czasu
400000 impulsów świetlnych o zasięgu ok. 3 cm2 sprawia, że urządzenie do depilacji Silk’n®-Infninity™ jest najszybszym na świecie urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia do użytku domowego: zabieg na całe ciało zajmuje mniej niż 20 minut. Przeznaczony do twarzy i ciała. Dzięki technologii Bluetooth® możliwe jest połączenie z aplikacją do indywidualnego planowania zabiegów – darmowa aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.

Innowacyjna technologia eHPL™
Urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia Silk'n®-Infinity™ działa w oparciu o technologię eHPL™, innowacyjną technologię łączącą w sobie energię galwaniczną i optyczną. Pory skóry otwierają się tuż przed usunięciem owłosienia - bardzo dobra skuteczność , redukcja owłosienia po ostatnim zabiegu wynosi nawet do 92%.

Łatwe i bezpieczne w użyciu
To poręczne urządzenie o 5 stopniach energii wyposażone jest w opatentowany czujnik do rozpoznawania koloru skóry, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczne i nadaje się również do ciemniejszych karnacji. Możliwość ustawienia prędkości: od 1 impulsu na sekundę, do 1 impulsu co dwie sekundy.

Z pudełkiem do dezynfekcji
Aby zachować higienę w przypadku korzystania z urządzenia przez kilka osób, zestaw zawiera również pojemnik do dezynfekcji.

Kolor:
Biały

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Urządzenie: dł. x szer. x wys. ok. 13,5 x 8,5 x 5 cm
Pudełko do dezynfekcji: dł. x szer. x wys. ok. 9,5 x 9,5 x 5 cm

Napięcie:
230 V

Wyposażenie:
Z bezpłatną aplikacją, pojemnikiem do dezynfekcji, przewodem sieciowym, pudełkiem do przechowywania i instrukcją obsługi

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

74982

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-25 - 2017-09-28
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.