Schließen
Urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia Silk’n Infinity
Wyprzedany

Urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia Silk’n Infinity

1 099,00 zł

899,00 zł

-18% - Oszczędzasz 200,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Najszybsze urządzenie na świecie: 300000 impulsów świetlnych na powierzchni 3 cm2
  • Nowoczesna technologia eHPL, w której energia galwaniczna i optyczna występują w kombinacji i dają efekt trwałego usuwania owłosienia
  • Z Bluetooth do połączenia z aplikacją

Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.

Zaloguj się albo zarejestruj się teraz.

Urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia Silk’n Infinity

Komfort i oszczędność czasu
300000 impulsów świetlnych na powierzchni 3 cm2 czyni model Silk’n Infinity najszybszym urządzeniem na świecie. Pracuje w oparciu o nowoczesną technologię eHPL, w której energia galwaniczna i optyczna występują w kombinacji i dają efekt trwałego usuwania owłosienia. Służy do usuwania owłosienia z obszarów bikini, twarzy i trudno dostępnych miejsc. Dzięki Bluetooth® istnieje możliwość połączenia z aplikacją celem uzyskania indywidualnego planu zabiegu.

Łatwo, bezpiecznie i bezboleśnie
Poręczne urządzenie jest wyjątkowo bezpieczne dzięki opatentowanemu czujnikowi do rozpoznawania koloru skóry i nadaje się przez to nawet do ciemniejszych karnacji. Również użytkownicy o jasnych włosach mogą korzystać z urządzenia.

Ustawiane impulsy świetlne
Ustawiane impulsy świetlne – od 1x na 0,9 s. do 1x na 2 s. - nawet na najwyższym poziomie.

Małe i lekkie - idealne w podróży
Urządzenie jest wyjątkowo małe i lekkie, dzięki czemu można je bez problemu zabrać w podróż. Nie wymaga uzupełniania materiałów eksploatacyjnych.

Kolor:
Biały.

Wyposażenie:
W zestawie z przewodem sieciowym, etui do przechowywania i instrukcją obsługi.

Wskazówka:
Urządzenie Silk’n Infinity jest wyposażone w Bluetooth®. Dzięki niemu może łączyć się z aplikacją Silk’n oferując dodatkowe funkcje. Funkcje te są typowe dla iPhone 4s lub aktualnych modeli oraz dla wersji 4.3 lub wyższej Androida z Bluetooth® 4.0 lub wyższym.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65636

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.