Schließen
Urządzenie do smażenia naleśników
Wyprzedany

Urządzenie do smażenia naleśników

129,95 zł

89,99 zł

-30% - Oszczędzasz 39,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Cienkie naleśniki przygotowane w ciągu kilku sekund
  • Zdejmowana płyta z aluminium z powłoką nieprzywierającą zmniejsza przywieranie ciasta, jest łatwa do czyszczenia

Urządzenie do smażenia naleśników

Na śniadanie, jako deser lub w formie przekąski: urządzenie do smażenia naleśników z ochroną przed przegrzaniem pozwoli w kilka sekund wyczarować naleśniki zgodnie z francuską recepturą. Szpatułka do rozprowadzania cienkiej warstwy ciasta czyni przygotowanie dania dziecinnie łatwym. Zdejmowana płyta z aluminium z powłoką nieprzywierającą zmniejsza przywieranie ciasta, jest łatwa do czyszczenia.

Funkcjonalne detale
Urządzenie do smażenia naleśników o mocy 1000 W posiada płynną regulację temperatury z funkcją włącznika i wyłącznika oraz lampkę kontrolną. Silikonowe stopki umożliwiają stabilne ustawienie urządzenia, a zwijacz przewodu w podstawie obudowy oszczędza miejsce podczas przechowywania.

Kolor:
Czarno-srebrny.

Wymiary:
Ø płyty ok. 28 cm.
Długość przewodu ok. 1,5 m.

Moc:
1000 W.

Wyposażenie:
Ze szpatułką do ciasta, propozycją przepisu i instrukcją obsługi.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66999

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.