Schließen
Urządzenie do przyrządzania smoothie
Wyprzedany

Urządzenie do przyrządzania smoothie

99,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z 2 pojemnikami do miksowania: pojemność ok. 300 i 590 ml
  • Moc 250 W i funkcja puls do krótkotrwałego dodatkowego zwiększania mocy
  • 2 przykrywki do transportu mają zamykany otwór do picia i zamknięcie bezpieczeństwa

Urządzenie do przyrządzania smoothie

Łatwe samodzielne przygotowanie smoothie
Czerwone, żółte czy zielone smoothie - dzięki temu urządzeniu z łatwością samodzielnie wyczarujesz smakowite bomby witaminowe. Urządzenie o dużej mocy do przyrządzania smoothie posiada funkcję puls do krótkotrwałego dodatkowego zwiększania mocy i nadaje się również do kruszenia lodu.

Bez przelewania: pojemniki do miksowania i picia w jednym
Urządzenie do przyrządzania smoothie posiada dwa różnej wielkości pojemniki do miksowania, które dzięki dopasowanym przykrywkom do transportu stają się kubeczkami do picia. Po zmiksowaniu wystarczy zdjąć z urządzenia nasadkę miksującą razem z pojemnikiem, rozłączyć je i nałożyć przykrywkę. Zamykany otwór do picia i zamkniecie bezpieczeństwa zapewnią szczelność w transporcie.

Praktyczne detale
Do perfekcyjnego dozowania składników, pojemniki do miksowania są wyposażone w podziałki. Antypoślizgowe stopki zapewniają stabilność, a zwijacz przewodu umieszczony w spodzie pozwala na utrzymanie porządku bez nadmiaru przewodu na blacie roboczym.

Kolor:
Biały.
Pojemnik do miksowania przezroczysty.
Przykrywki jasnozielone.

Wymiary:
Długość przewodu ok. 1 m.

Pojemność:
Duży pojemnik do miksowania ok. 590 ml.
Mały pojemnik do miksowania ok. 300 ml.

Moc:
250 W.

Wskazówka:
Z instrukcją obsługi.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67181

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.