Schließen

Urządzenie do manicure i pedicure

39,95 zł

25,95 zł

-35% - Oszczędzasz 14,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-10-28 - 2016-11-02
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 6 różnych nasadek, np. do skracania paznokci, uzyskiwania połysku paznokci lub do usuwania zrogowaciałego naskórka i skórek
  • Z oświetleniem
Ilość:

Urządzenie do manicure i pedicure

To urządzenie pozwoli zaoszczędzić czas u kosmetyczki. Posiada 2 stopnie prędkości i zmianę obrotów prawo/lewo. Z oświetleniem.

6 różnych nasadek
Pielęgnacja paznokci rąk i stop - sześć różnych nasadek pozwolą na wykonanie zabiegu jak profesjonalista. Dwie szafirowe tarcze ścierne (drobnoziarnista i bardzo drobnoziarnista) do skracania paznokci, nasadka polerująca do uzyskiwania połysku paznokci, dwa szafirowe stożki ścierne (duży i mały) do usuwania zrogowaciałego naskórka i odcisków oraz frezarka do usuwania skórek.

Materiał:
Tworzywo sztuczne i metal
Torba z poliestru

Wymiary:
Długość ok. 13 cm
Ø ok. 4 cm

Akcesoria:
Z torbą do przechowywania i instrukcją użytkowania

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65483

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-10-28 - 2016-11-02
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.