Produkty
Produkty tydzień roku30 2013
Urządzenie do manicure i pedicure

Urządzenie do manicure i pedicure

Z oświetleniem. 2 szafirowe płyty szlifujące (delikatna i bardzo delikatna) do skracania paznokci, 1 nakładka polerująca, 2 szafirowe stożki szlifujące (duży i mały) do usuwania zrogowaciałej skóry i odcisków oraz 1 frez do usuwania skórek. 2 stopnie prędkości i zmiana obrotów prawo/lewo. Z woreczkiem do przechowywania i 2 bateriami. Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,02 zł. Kolor: biały. Szara torba do przechowywania.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku30/2013  Piękno jest w Tobie

 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie