Schließen
Uniwersalne narzędzie kuchenne 4 w 1
Wyprzedany

Uniwersalne narzędzie kuchenne 4 w 1

29,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wiele możliwości wykorzystania: chochelka, łopatka kuchenna, szpatuła i rozdzielacz z krawędzią do krojenia
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Uniwersalne narzędzie kuchenne 4 w 1

Uniwersalne narzędzie – 4 akcesoria kuchenne
Uniwersalne narzędzie kuchenne 4 w 1 można wykorzystać jako chochelkę, łopatkę kuchenną, szpatułę i rozdzielacz z krawędzią do krojenia. Dzięki temu zawsze masz pod ręką właściwe narzędzie. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, z giętką częścią roboczą z silikonu, dzięki czemu idealnie nadaje się do patelni pokrytej powłoką. Posiada ergonomicznie uformowaną rączkę oraz praktyczne oczko do zawieszenia, jest odporne na działanie temperatur do 210°C i można je myć w zmywarce.

Kolor:
Czarny

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Długość ok. 30 cm

Wskazówka ostrzegawcza:
Uniwersalne narzędzie kuchenne jest odporne na działanie temperatur do 210°C. Zwróć jednak uwagę, że czasami olej może nabrać wyższej temperatury. Dlatego nigdy nie odkładaj narzędzia na dłużej na rozgrzanej patelni / w garnku, ani nie zostawiaj go opartego o brzeg patelni lub garnka

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72473

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.