Schließen
Uniwersalna szczotka do czyszczenia
Wyprzedany

Uniwersalna szczotka do czyszczenia

25,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Pinceta w rączce – do higienicznego czyszczenia odpływów
  • Ergonomicznie ukształtowana, długa rączka z antypoślizgową powłoką soft grip – także do czyszczenia trudno dostępnych miejsc
  • Dokładne czyszczenie: wytrzymałe włosie z tworzywa sztucznego pozwala na użycie dużego nacisku
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Uniwersalna szczotka do czyszczenia

Uniwersalna szczotka
Ta poręczna szczotka do czyszczenia posiada wiele możliwości zastosowania: wytrzymałe włosie z tworzywa sztucznego pozwala na użycie dużego nacisku, a ergonomicznie ukształtowana, długa rączka z antypoślizgową powłoką soft grip nadaje się także do czyszczenia trudno dostępnych miejsc.

2-częściowa: szczotka do czyszczenia, z pincetą w rączce
Szczotka ma w sobie to coś – a konkretnie w rączce: pinceta z wąsem umożliwiająca higieniczne czyszczenie odpływów. W ten sposób łatwo usuniesz również zbierające się w odpływie włosy.

Kolor:
Biało-zielony

Materiał:
Włosie z tworzywa sztucznego

Wymiary:
Długość ok. 24 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72224

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.