Schließen
Uchwyty na ścierki do wycierania naczyń, 2 sztuki
Wyprzedany

Uchwyty na ścierki do wycierania naczyń, 2 sztuki

29,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Szybkie i łatwe zawieszanie np. ścierek do sprzątania lub wycierania naczyń
  • Z paskami klejącymi tesa® do indywidualnego zamocowania do stabilnych powierzchni

Uchwyty na ścierki do wycierania naczyń, 2 sztuki

Przemyślane rozwiązanie dla łatwego i szybkiego zawieszania ścierek do sprzątania lub wycierania naczyń: ścierka jest mocowana w uchwycie dzięki sprytnej automatyce bez konieczności stosowania wieszaczka.

Uniwersalne zastosowanie
Z paskami klejącymi tesa® umożliwiającymi indywidualne usytuowanie na stabilnych podłożach jak np. glazurowanych kafelkach, metalu i wielu tworzywach sztucznych.

Kolor:
Szaro-czarny

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Ø każdego ok. 5 cm

Wyposażenie:
Z paskami klejącymi tesa®

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75166

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.