Schließen

Uchwyt na smartfon

39,95 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-10-28 - 2016-11-01
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Łatwe mocowanie na wtyk na lamelach – możliwość ponownego odczepienia
  • Pasuje do wszystkich standardowych smartfonów o szerokości od 5,5 do 8 cm
Ilość:

Uchwyt na smartfon

Ten uchwyt na smartfon pozwoli na trzymanie wyświetlacza zawsze na oku, a dłoni zawsze na kierownicy. Uchwyt łatwo się mocuje na wtyk do wywietrzników poziomych, z możliwością ponownego odczepienia – idealnie nadaje się do samochodów wypożyczonych.

Elastyczny
Uchwyt na smartfon posiada przegub kulisty z możliwością obrotu o 360°, który pozwala na jego optymalne ustawienie. Możliwość użytkowania w pionie lub poziomie. Z mechanizmem sprężynowym i antypoślizgowym gumowaniem.

Kolor:
Czarny

Wymiary:
Głębokość ok. 9 cm
Wysokość ok. 7 cm

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi

Wskazówki:
Pasuje do wszystkich standardowych smartfonów o szerokości od 5,5 do 8 cm
Smartfon nie jest objęty dostawą

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73638

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-10-28 - 2016-11-01
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.