Schließen
Uchwyt na książkę kucharską
Wyprzedany

Uchwyt na książkę kucharską

69,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z bambusa nasączonego olejem i szczotkowanej stali nierdzewnej
  • Do zawieszenia na szafkach wiszących lub do postawienia

Uchwyt na książkę kucharską

Bez konieczności wiercenia i bez pomocy śrub – w każdej chwili można go zdjąć! Uchwyt na książkę kucharską łatwy do przymocowania na szafkach wiszących o grubości korpusu do 2 cm albo do postawienia na powierzchni roboczej. Teraz przepisy będą zawsze na widoku. Nieużywany uchwyt można podnieść do góry, mocowanie magnetyczne – nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania. Uchwyt na książkę kucharską wykonany z bambusa nasączonego olejem i szczotkowanej stali nierdzewnej.

Z akcesoriami w zestawie
Uchwyt na książkę kucharską w zestawie z ochroną zapobiegającą zadrapaniom, podkładkami z tworzywa sztucznego do wyrównania grubości cieńszych korpusów i klipsami do wykorzystania uchwytu w pozycji stojącej oraz z instrukcją użytkowania.

Materiał:
Z bambusa nasączonego olejem i szczotkowanej stali nierdzewnej.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. złożonego ok. 16 x 32 x 10 cm.
Do przymocowania na szafkach wiszących o grubości korpusu do 2 cm.
Na książki o grubości do 5 cm.

Wskazówką

Bez tabletu i książki.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

55741

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.