Schließen

Trzepaczka kuchenna

59,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-07-05 - 2017-07-07
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Nie uszkadza garnków i patelni z powłoką nieprzywierającą
  • Przechowywanie z oszczędnością miejsca
  • Przesuwany pierścień mocujący z blokadą - służy również jako oczko do zawieszenia
Ilość:

Trzepaczka kuchenna

Do gotowania czy pieczenia - ten przyrząd jest niezbędny w każdej kuchni. W przeciwieństwie do klasycznej trzepaczki z metalu, nasza innowacyjna trzepaczka została wykonana z poliamidu, który jest wyjątkowo delikatny dla garnków i patelni z powłoką nieprzywierającą. Dobrze leży w dłoni i pozwala na oszczędność miejsca podczas przechowywania - przesuwany pierścień mocujący z blokadą służy również jako oczko do zawieszenia. Materiał jest odporny na działanie temperatur do 210 °C i nadaje się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Antracytowy.
Oczko do zawieszenia zielone.

Materiał:
Poliamid.
Oczko do zawieszenia z silikonu.

Wymiary:
Długość ok. 29 cm.

Waga:
Ok. 50 g.

Wskazówka

Odporna na działanie temperatur do 210 °C. Przy gotowaniu lub smażeniu z zastosowaniem oleju, może się zdarzyć, że podana temperatura zostanie przekroczona. Dlatego nigdy nie należy zostawiać trzepaczki w gorącym garnku/patelni lub na jego/jej krawędzi.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67211

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-05 - 2017-07-07
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.