Produkty
Produkty tydzień roku51 2011
Trymer

Trymer

Łatwe i dokładne usuwanie owłosienia z twarzy i ciała. 3 nasadki do różnych miejsc ciała i różnego typu owłosienia. Nasadka do brwi, włosów w uszach i w nosie. Precyzyjna nasadka do okolic bikini, nóg i karku z nasadką czeszącą do 2 różnych długości włosów, 4 i 7 mm. Nakładka do golenia okolicy pach. Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,35 zł.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie