Schließen

Trener dłoni

35,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-03-29 - 2017-03-30
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Może pomóc w rozwijaniu cierpliwości, zręczności manualnej, kreatywności i redukcji
  • stresu
  • Trenuje sensorykę palców, może wspomagać ruchliwość dłoni i wzmacniać mięśnie rąk
  • 20 połączonych, ruchomych elementów z chwytną, gumowaną powierzchnią z wypustkami
Ilość:

Trener dłoni

Tutaj jest potrzebne wyczucie! Trener dłoni trenuje sensorykę palców, może wspomagać ruchliwość dłoni i wzmacniać mięśnie rąk. Składa się z 20 połączonych, ruchomych elementów z chwytną, gumowaną powierzchnią z wypustkami. Regularny trening palców może pomóc w rozwijaniu cierpliwości, zręczności manualnej, kreatywności i redukcji stresu.

Kolor:
Niebiesko-biało-przezroczysty.

Materiał:
Tworzywo sztuczne bez lateksu.

Wymiary:
Długość ok. 20 cm.

Trener dłoni

Trener dłoni może być dowolnie formowany. Różne kolory i powierzchnie pobudzają i trenują motorykę małą palców. Ćwiczenie angażuje obydwie półkule mózgu. Trener dłoni może działać również uspokajająco podczas zdenerwowania i problemów z koncentracją.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65696

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-03-29 - 2017-03-30
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.