Schließen

Toster Philips

189,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Idealne opiekanie pieczywa dzięki 7 stopniom zarumienienia
  • Z funkcją rozmrażania i podgrzewania
Ilość:

Toster Philips

Idealny tost na idealny początek dnia: toster marki Philips posiada 7 stopni zarumienienia, co pozwala osiągnąć pożądany stopień opiekania. Przycisk „stop” umożliwia wcześniejsze wyjęcie grzanek. Wyjątkowo szerokie szczeliny nadają się do opiekania zarówno grubego jak i cienkiego pieczywa, a wysoki podnośnik pieczywa pozwala bezpiecznie wyjmować małe kromki.

Wszechstronnie funkcjonalny
Toster posiada nakładkę do opiekania bułek umożliwiającą również rozmrażanie i podgrzewanie, wyjmowaną półeczkę na okruchy ułatwiającą czyszczenie, a także funkcję „Cool Wall”, dzięki której obudowa się nie nagrzewa.

Kolor:
Antracytowy metaliczny / stylizowany na tytanowy

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 32 x 18 x 21 cm
Długość przewodu ok. 0,85 cm

Moc:
Ok. 950 W

Wyposażenie:
Z nakładką do opiekania bułek

Jakość

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71068

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.