Schließen
Torba na maszynę do szycia
Wyprzedany

Torba na maszynę do szycia

79,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wygodny transport i bezpieczne przechowywanie
  • Szeroko otwierany dwusuwakowy zamek błyskawiczny ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny
  • 2 uchwyty do noszenia spinane na rzep i 1 odpinany pasek na ramię o regulowanej długości
  • Pasuje na wszystkie standardowe maszyny do szycia i maszyny do szycia ze stopką owerlokową

Torba na maszynę do szycia

Wygodny transport maszyny do szycia
Prace na maszynie do szycia są w modzie, a w towarzystwie sprawiają mnóstwo przyjemności. Ta miękko wyściełana torba umożliwia wygodny transport oraz bezpieczne przechowywanie maszyny. Pasuje na wszystkie standardowe maszyny do szycia – ze stopką owerlokową i bez stopki – i posiada szeroko otwierany, dwusuwakowy zamek błyskawiczny ułatwiający pakowanie i wyjmowanie maszyny.

Torba z praktycznymi detalami
Dzięki dwóm spinanym na rzep uchwytom do noszenia i odpinanemu paskowi na ramię o regulowanej długości torbę wygodnie się nosi. Posiada dużą, zapinaną na zamek błyskawiczny nakładaną kieszeń na przybory do szycia oraz dwie przegródki z tyłu.

Kolor:
W kolorze oberżyny
Uchwyty i zamki błyskawiczne białe

Materiał:
100% poliester
Stopki z tworzywa sztucznego

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 45 x 37 x 16 cm

Wskazówka:
Przecierać wilgotną ściereczką

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73977

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.