Produkty
Produkty tydzień roku52 2012
Torba na kółkach na zakupy

Torba na kółkach na zakupy

Nakładana kieszeń-lodówka pasująca na opakowania pizzy. Torba ze sznurkiem ściągającym umieszczonym w tunelu i klapą z zapięciem zatrzaskowym. 1 kieszeń z tyłu zapinana na zamek błyskawiczny. Składany stelaż z metalu nie zajmuje dużo miejsca.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku52/2012  WYPRZEDAŻ DO -60%

 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie