Schließen
Torba do zbierania liści
Wyprzedany

Torba do zbierania liści

39,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wygodne wmiatanie i wywożenie liści
  • Odporna na działanie promieni UV i czynniki atmosferyczne
  • Składana - nie zajmuje dużo miejsca
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Torba do zbierania liści

Do jesiennych prac ogrodowych nieodłącznie należy też zamiatanie liści. Aby wiatr nie rozwiał efektów Twojej pracy po całym ogrodzie, warto wykorzystać naszą torbę do zbierania liści.

Komfortowa praca
Torba do zbierania liści pozwala na ich wygodne wmiatanie, posiada dwa uchwyty umożliwiające łatwy transport i jest odporna na działanie promieni UV i czynniki atmosferyczne. Kiedy minie jesień i torba nie będzie już potrzebna, można ją złożyć, dzięki czemu nie będzie zajmować dużo miejsca.

Kolor:
Szary z kolorowym nadrukiem w liście

Materiał:
Wytrzymała folia z tworzywa sztucznego

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 55 x 60 x 80 cm
Pojemność użytkowa ok. 100 l

Wskazówka:
Bez grabi

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72903

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.