Schließen
Termometr Bluetooth® do pieczeni i potraw z grilla
Wyprzedany

Termometr Bluetooth® do pieczeni i potraw z grilla

179,99 zł

119,99 zł

-33% - Oszczędzasz 60,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 5 ustawień rodzajów mięsa do pieczenia: wołowina, cielęcina, jagnięcina, wieprzowina i kurczak
  • Możliwość wyboru 4 stopni upieczenia
  • Działa również jako samodzielny termometr

Termometr Bluetooth® do pieczeni i potraw z grilla

Ten kuchenny pomocnik zna się na różnych rodzajach mięsa i wie, co zrobić, żeby pieczeń wyszła doskonale. Termometr do pieczeni ma ustawienia dla pięciu rodzajów mięs: wołowiny, cielęciny, jagnięciny, wieprzowiny i kurczaka i możliwość wyboru czterech stopni upieczenia: krwisty, pół krwisty, średnio wypieczony i dobrze wypieczony. Odczepiany czujnik temperatury ze stali nierdzewnej 18/10 ma zasięg do 30 metrów w polu swobodnym. Precyzyjnie mierzy temperaturę potraw i sygnalizuje osiągnięcie pożądanego stopnia wypieczenia.

Działa również jako samodzielny termometr.

Kolor:
Antracytowy

Materiał:
Obudowa: tworzywo sztuczne
Czujnik: stal nierdzewna 18/10

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 9,5 x 8,5 x 3 cm
Przewód przyłączeniowy: długość ok. 115 cm
Czujnik: długość ok. 18cm, Ø ok. 0,5 cm

Wyposażenie:
Z 2 bateriami i instrukcją obsługi

Wskazówka:
Bez smartfona

Wymagania systemowe:
Kompatybilny z tabletami i smartfonami obsługującymi Bluetooth® o systemach operacyjnych Android od 4.3, np. Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 mini, Samsung Galaxy S5 mini, Samsung Note 3, Sony Xperia Z; telefony iOS od iOS 7.0 i wyższe, np. iPhone 5, iPhone 6s; tablety iOS od iOS 7.0 i wyższe, np. iPad mini

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65983

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.