Schließen

Termofor

64,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-03-29 - 2017-03-30
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • W miękkim pokrowcu z dzianiny – można go zdejmować i prać
 • Termofor z wytrzymałego tworzywa sztucznego – z oczkiem do zawieszenia i szczelnie zamykaną zakrętką
Ilość:

Termofor

Ciepło ma dobroczynne działanie nie tylko przy przeziębieniu. Ten klasyczny termofor ma miękki pokrowiec z dzianiny, który można zdejmować i prać w pralce, sam zaś jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego – z oczkiem do zawieszenia i szczelnie zamykaną zakrętką. Dostawa obejmuje instrukcję użytkowania z poradami dotyczącymi bezpiecznego stosowania.

Kolor:
Szary

Materiał:
Pokrowiec: 70% poliakryl, 30% poliester
Termofor: tworzywo sztuczne

Pojemność:
Ok. 2 l

Wskazówki:

 • Należy przestrzegać instrukcji
 • Nie napełniać wrzątkiem
 • Uwaga! Napełnić termofor do 2/3 pojemności i wycisnąć powietrze. Dobrze zakręcić. Termofor może już od 42 °C powodować oparzenia. Należy unikać długiego kontaktu ze skórą. Pusty termofor przechowywać otwarty. Najlepiej stosować z pokrowcem. Zaleca się wymianę termoforu po 5 latach.

Jakość

Wybielanie

Nie stosować wybielaczy

Suszenie

Nie suszyć w suszarce ani w suszarce bębnowej

Prasowanie

Nie prasować

Pranie chemiczne

Nie prać na sucho

Pranie

Prać w programie do prania delikatnego ew. wełny w maksymalnej temperaturze 40°C

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75419

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-03-29 - 2017-03-30
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.