Schließen

Teleskopowa szczotka do odśnieżania ze skrobaczką do szyb

49,95 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-11-02 - 2016-11-04
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Szczotka obrotowa o 180° – z blokadą w 7 pozycjach
  • Dla osób prawo- i leworęcznych
  • Szczotkę można złożyć, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca przy przechowywaniu
  • Długość teleskopowej rączki ok. 54-72 cm
Ilość:

Teleskopowa szczotka do odśnieżania ze skrobaczką do szyb

Zasypane auto, zamarznięte szyby? Tu pomoże ten praktyczny towarzysz podróży, który łączy w sobie szczotkę do odśnieżania i skrobaczkę do szyb. Szczotkę można złożyć, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca przy przechowywaniu. Szczotka nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych.

Profesjonalizm
Szczotka obrotowa o 180° – z blokadą w siedmiu pozycjach. Teleskopowa rączka z aluminium płynnie rozsuwana dzięki mechanizmowi obrotowemu: z 54 do 72 cm. Przyrząd składa się ze ściągaczki do wody, szczotki ze specjalnym włosiem chroniącym lakier karoserii i skrobaczki ze stabilnego tworzywa sztucznego – z bardzo mocnymi zębami do łamania zamarzniętych powierzchni. Antypoślizgowy, miękki uchwyt z pianki.

Kolor:
Niebiesko-czarny

Materiał:
Rączka teleskopowa aluminium
Szczotka guma
Skrobaczka tworzywo sztuczne

Wymiary:
Długość teleskopowej rączki ok. 54-72 cm

Wskazówka:
By uniknąć zadrapań lakieru, nie należy stosować zbyt dużego nacisku

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73614

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-11-02 - 2016-11-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.