Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku37 2016
Taśmy treningowe

Taśmy treningowe

Wydajny trening przy pomocy własnej masy ciała Do ćwiczeń wewnątrz i na zewnątrz: dwie taśmy treningowe o regulowanej długości umożliwiają trening niemal wszystkich grup mięśni – po prostu przy pomocy własnej masy ciała. Dwie wzmocnione szlufki z gumowanym uchwytem i karabińczykiem, np. do treningu mięśni ramion. Taśmy łatwo można złożyć i schować, oraz przygotować do treningu – idealnie nadają się do treningu siłowego w podróży. Mocowanie za pomocą haka z karabińczykiem do zamocowania na drzwiach lub na suficie, albo za pomocą taśmy mocującej Taśmy treningowe można za zamocować na drzewie lub drążku gimnastycznym za pomocą dołączonej taśmy mocującej. Za pomocą haka z karabińczykiem można je zamocować na drzwiach lub na suficie.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie