Schließen

Taśmy tekstylne, 2 sztuki

29,95 zł

22,99 zł

-23% - Oszczędzasz 6,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-07-27 - 2017-07-31
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
  • Odporne na działanie wilgoci – idealne do uszczelniania
  • Optymalna początkowa siła klejenia i stała przyczepność - trzymają się np. na kamieniu, tworzywie sztucznym, drewnie i tekstyliach
  • Odporne na działanie promieni UV i czynniki atmosferyczne
Ilość:

Taśmy tekstylne, 2 sztuki

Wszechstronne zastosowanie - do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Taśmy tekstylne są niezwykle wszechstronne i nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Optymalna początkowa siła klejenia i stała przyczepność. Odporne na działanie promieni UV i czynniki atmosferyczne. Trzymają się np. na kamieniu, tworzywie sztucznym, drewnie i tekstyliach. Odporne na działanie wilgoci – idealne do uszczelniania. Można je odrywać ręcznie.

Kolor:
1 x srebrny i 1 x czarny z 4-barwnym nadrukiem

Materiał:
Materiał nośny włókno laminowane PE.
Klej - naturalny kauczuk.

Wymiary:
Długość każdej ok. 10 m.
Szerokość każdej ok. 5 cm.
Grubość całkowita ok. 0,23 mm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

59133

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-27 - 2017-07-31
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.