Schließen
Tarka
Wyprzedany

Tarka o drobnych oczkach

29,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • O specjalnych ostrzach
  • Idealna do tarcia owoców, owoców cytrusowych, warzyw, twardych serów i czekolady
  • Nadaje się do mycia w zmywarce

Tarka o drobnych oczkach

Czasami w kuchni liczy się czas - dzięki tej tarce o drobnych oczkach i jej doskonałej jakości ostrzom sprawnie zetrzesz twarde składniki, takie jak czekolada, czy twardy ser. Tarka może służyć również do obróbki miękkich składników, takich jak owoce cytrusowe lub warzywa.

Do codziennego użytku
Tarka posiada uchwyt z powierzchnią soft grip umożliwiający bezpieczne trzymanie w ręce i nadaje się zarówno dla osób prawo- jak i leworęcznych. Posiada również oczko do zawieszenia, wyjątkowo długą powierzchnię tarcia oraz podpórkę z antypoślizgową osłoną z silikonu i nadaje się do mycia w zmywarce.

Stal nierdzewna 18/10
Specjalnie uszlachetniona, wytrzymała stal: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji, odporna na deformacje i działanie wysokich temperatur.

Kolor:
Srebrny
Uchwyt czerwony

Materiał:
Stal nierdzewna 18/10
Otoczka silikon

Wymiary:
Długość całkowita ok. 28,5 cm
Tarka dł. x szer. ok. 13 x 6,5 cm

Wyposażenie:
Z osłoną na ostrza

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75428

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.