Schließen

Szczoteczki do czyszczenia warzyw i owoców, 2 sztuki

34,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-25 - 2017-10-26
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 1 szczotka z twardego włosia, 1 szczotka z miękkiego włosia
  • Twarde włosie np. do marchewki i ziemniaków
  • Miękkie włosie np. do grzybów i jabłek
  • Drewniana nasada i naturalne włosie
Ilość:

Szczoteczki do czyszczenia warzyw i owoców, 2 sztuki

Odpowiednia szczotka do każdego produktu
Różne produkty mają rozmaite wymagania i mogą w różnych sposób reagować, kiedy zostaną poddane obróbce w niewłaściwy sposób. Już podczas czyszczenia można się o tym przekonać - a z tym zestawem szczotek zyskujesz odpowiednie narzędzie do każdego produktu.

Twarda i miękka
Zestaw składa się ze szczotki o twardym włosiu do twardych warzyw, jak na przykład ziemniaki czy marchew, oraz ze szczotki o miękkim włosiu, przeznaczonej do delikatnych owoców lub grzybów. Obie szczotki mają drewnianą nasadę i naturalne włosie.

Kolor:
Naturalny

Materiał:
Drewno
Miękkie włosie: włókno roślinne
Twarde włosie: końskie włosie

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. po ok. 8 x 3,5 x 6,5 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

83648

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-25 - 2017-10-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.