Schließen
Szafka - wózek pomocniczy
Wyprzedany

Szafka - wózek pomocniczy

439,00 zł

259,95 zł

-40% - Oszczędzasz 179,05 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wszechstronne zastosowanie dzięki kółkom
  • Praktyczne półki
  • 1 drzwiczki obrotowe i 2 otwarte komory boczne
  • Chromowany wieszak na ręcznik

Szafka - wózek pomocniczy

Większy porządek i przejrzystość
Wózek pomocniczy jest stylową i dzięki kółkom również wszechstronną pomocą w utrzymaniu porządku w łazience. W trzech małych komorach z praktyczną wstawką można poukładać akcesoria łazienkowe. Większe elementy i ręczniki znajdą swoje miejsce za drzwiczkami obrotowymi oraz w dwóch otwartych komorach bocznych. Dzięki trzystopniowej regulacji wysokości półek można indywidualnie dopasować ułożenie półek znajdujących się za obrotowymi drzwiczkami. Półeczka po prawej stronie została zamontowana na stałe. Brzegi z tworzywa sztucznego sprawiają, że wózek jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na uderzenia.

Z wieszakiem na ręczniki
Dzięki wózkowi pomocniczemu zapomnisz o szukaniu ręcznika. Po jego lewej stronie znajduje się chromowany wieszak na ręcznik, który pozwoli mieć świeży ręcznik zawsze pod ręką.

Obracana wstawka - szara lub stylizowana na dąb
Wózek pomocniczy jest wyposażony w 2-kolorową wstawką, której elementy po jednej stronie są szare, a po drugiej stylizowane na dąb. Przed pierwszym montażem można zdecydować jakie akcenty zagoszczą na stałe w łazience.

Kolor:
Biały.
Wstawka 1 strona szara, 1 strona stylizowana na dąb.

Materiał:
Korpus melaminowany.
Brzegi z z tworzywa sztucznego.
Wieszak na ręczniki chromowany.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. z wieszakiem na ręczniki ok. 31 x 66 x 30 cm.

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66674

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.