Schließen

Szafa na buty XL

1 899,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-06-08 - 2017-06-15
  • Dostarczenie: za pośrednictwem firmy spedycyjnej
  • Zapewnia miejsce na ok. 60 par butów
  • Dużo miejsca przy niewielkiej głębokości
  • Z lustrem na całej powierzchni
  • Po 2 kółka pod drzwiami dla ułatwienia otwierania
Ilość:

Szafa na buty XL

Niesamowita szafa na buty XL zapewnia wystarczająco dużo miejsca by pomieścić około 60 par butów - i to przy niewielkiej głębokości. Ten sprytny mebel wykorzystuje każdą możliwość by stworzyć dla Ciebie miejsce do przechowywania!

Przemyślany podział
Drzwi mają pięć przegródek do przechowywania butów po każdej stronie, sama szafa ma, oprócz trzech dużych i jednego płaskiego regału, również jedną bardzo dużą półkę z dziesięcioma metalowymi klipsami, na których można zawiesić pięć par butów. Drzwi mają kółka, co pozwala je łatwo otwierać. Na lewym skrzydle na zewnątrz znajduje się na całej powierzchni lustro.

Kolor:
Korpus: biały
Części metalowe: srebrne

Materiał:
Korpus melaminowany
Relingi z metalu

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. zamkniętej ok. 89,2 x 182 x 40,5 cm

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Wskazówka:
Dostawa nie obejmuje butów
Dostawa kurierem bezpośrednio do mieszkania

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75765

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta Tchibo.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-06-08 - 2017-06-15
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę kurierską Nieważne kiedy, jak i dokąd: nasza partnerska firma kurierska dostosuje swoją usługę do Ciebie.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Przysługuje Ci prawo zwrotu produktów spedycyjnych w przeciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, bez dodatkowych kosztów. Produkty odbierzemy od Ciebie osobiście. W celu uzyskania informacji o procesie zwrotu należy skontaktować się z biurem obsługi Klienta Tchibo.