Schließen
Szafa łazienkowa
Wyprzedany

Szafa łazienkowa

749,00 zł

549,00 zł

-26% - Oszczędzasz 200,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Przód z dwustronnym akcentem w kolorze dębu lub szarym
  • Z 8 otwartymi półkami i 4 drzwiczkami otwieranymi na bok

Szafa łazienkowa

Wąska i prosta szafa do łazienki, o ośmiu otwartych półkach i czworgu drzwi otwieranych na lewo lub prawo, montowanych w łatwy sposób dzięki wciskanym zawiasom. Hamulce do drzwiczek zapewniają ich ciche zamykanie. Melaminowany korpus z rantami z tworzywa sztucznego jest wyjątkowo wytrzymały, trwały i odporny na uderzenia.

Akcent w kolorze dębu lub szarym
Regał z dwukolorowymi wstawkami – z jednej strony szare, z drugiej w kolorze dębu. Ustawienie podczas montażu pozwoli nadać łazience akcent koloru zgodnie z indywidualnym gustem.

Kolor:
Biały
Przód z dwustronnym akcentem w kolorze dębu lub szarym

Materiał:
Korpus melaminowany
Ranty z tworzywa sztucznego

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 58,5 x 174 x 29 cm

Wyposażenie:
Z mocowaniem do ściany, podkładkami chroniącymi podłoże przed zarysowaniem, materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Wskazówka:
Dostawa w 2 paczkach

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

70920

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.