Schließen
Świeczki LED na choinkę, 10 sztuk
Wyprzedany

Świeczki LED na choinkę, 10 sztuk

99,99 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Wygodne zdalnie sterowane włączanie i wyłączanie za pomocą pilota
 • Bezpieczne oświetlenie choinki – bez zagrożenia pożarowego
 • Do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz
 • Bezprzewodowe
 • Zestaw 11-częściowy – włącznie z pilotem

Świeczki LED na choinkę, 10 sztuk

Te dziesięć bezprzewodowych świeczek LED na choinkę to znakomita alternatywa dla klasycznych lampek choinkowych. Wystarczy je przypiąć do gałązek choinki - kuliste przeguby umożliwiają ich usytuowanie. Wygodne włączanie i wyłączanie za pomocą pilota. Czas świecenia z 1 zestawem baterii wynosi co najmniej 120 godzin.

Nastrojowe, bezpieczne oświetlenie choinki
Świecące ciepłym białym światłem diody LED zapewniają przyjemny nastrój, a jednocześnie stanowią bezpieczne oświetlenie choinki, bez zagrożenia pożarowego. Zestaw składa się z 11 części – włącznie z pilotem. Do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Kolor:
Biały

Wymiary:
Każda świeczka ok. 10 cm
Ø każdej ok. 1,5 cm
Zasięg pilota ok. 5 m

Wyposażenie:
Z pilotem, bateriami i instrukcją obsługi

Zalety technologii LED

 • Niskie zużycie energii dzięki ograniczonemu wytwarzaniu ciepła
 • Wytrzymałość

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73108

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.