Schließen
Świece LED z prawdziwego wosku, 2 sztuki
Wyprzedany

Świece LED z prawdziwego wosku, 2 sztuki

59,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Migocząca imitacja świeczek - bez zagrożenia pożarowego
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
  • Z bateriami

Świece LED z prawdziwego wosku, 2 sztuki

W jesienne wieczory świece wprowadzają cudowny, romantyczny nastrój. Nawet wtedy, gdy nie płoną prawdziwym ogniem. Te dwie świece LED z prawdziwego wosku są migoczącą imitacją świeczek, nie stwarzającą zagrożenia pożarowego.

Jak prawdziwe świece
Nierówny brzeg nadaje świecom autentyczny wygląd. Czas świecenia z 1 zestawem baterii wynosi ok. 200 godzin. Włącznik/wyłącznik na spodzie. Dodatkowo każda świeca posiada czujnik reagujący na podmuch powietrza – możliwość wyłączenia także poprzez zdmuchnięcie, jak w przypadku prawdziwej świeczki.

Kolor:
Naturalny biały

Wymiary:
Wysokość każdej ok. 12 cm
Ø każdej ok. 7,5 cm

Wyposażenie:
Z 4 bateriami i instrukcją obsługi

Wskazówki:
Artykuł dekoracyjny – nie jest zabawką dla dzieci
Do użytku w pomieszczeniach

Zalety technologii LED

  • Niskie zużycie energii dzięki ograniczonemu wytwarzaniu ciepła
  • Wytrzymałość

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

74128

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.