Schließen
Świece LED z prawdziwego wosku, 2 sztuki, kremowe
Wyprzedany

Świece LED z prawdziwego wosku, 2 sztuki, kremowe

49,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Migocząca imitacja świeczek bez zagrożenia pożarowego
  • Diody LED świecą ciepłym białym światłem
  • Z czujnikiem: możliwość wyłączania także poprzez zdmuchnięcie

Świece LED z prawdziwego wosku, 2 sztuki, kremowe

Imitacja świeczek
Diody LED świecą ciepłym białym światłem. Migocząca imitacja świeczek bez zagrożenia pożarowego. Nieregularny brzeg z wosku sprawia, że świece wyglądają bardzo autentycznie. Z czujnikiem: możliwość wyłączania także poprzez zdmuchnięcie. Klasyczny włącznik/wyłącznik na spodzie.

100 godzin blasku świec
Kolejna zaleta: czas świecenia z 1 zestawem baterii ok. 100 godzin. Z 4 bateriami AA (LR06), po dwie na świecę, dostarczane w zestawie. Z instrukcją obsługi.

Kolor: kremowy.

Wymiary:
Wysokość każdej ok. 12 cm.
Ø każdej ok. 8 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

52980

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.