Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku10 2016
Świeca LED z prawdziwego wosku

Świeca LED z prawdziwego wosku

Ciepłe białe światło, które daje ta świeca LED z prawdziwego wosku migocze niczym płomień prawdziwej świecy wprowadzając ciepły nastrój do oświetlanego wnętrza. Efektowna zmiana koloru dodaje nastroju oświetlanemu wnętrzu. Z funkcją wyłączania poprzez zdmuchnięcie Świeca LED posiada na spodzie przełącznik, a dzięki czujnikowi reagującemu na podmuch powietrza, daje możliwość wyłączania także poprzez zdmuchnięcie. Bez zagorzenia pożarowego Migoczące światło świecy LED z prawdziwego wosku imituje płomień świecy. Ponieważ diody LED nie emitują ciepła, można postawić tę świeczkę nawet w pobliżu tekstyliów, np. zasłon. Zasilana na baterie Świeca LED jest zasilana poprzez dwie baterie AA typu LR06. Czas świecenia na jednym zestawie baterii wynosi co najmniej 200 godzin.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie