Produkty
Produkty tydzień roku16 2013
Świeca LED z prawdziwego wosku

Świeca LED z prawdziwego wosku

Wyjątkowo piękne efekty świetlne dzięki wyciętym ornamentom kwiatowym. Migocząca imitacja świecy bez zagrożenia pożarowego. Świeci ciepłym białym światłem. Włącznik/wyłącznik na spodzie. Z bateriami. Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0 zł.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku16/2013  Kraina snu

 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera TchiboObejrzyj wzór-Newslettera .. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie