Schließen

Newsletter Tchibo - najświeższe informacje!

20 zł w prezencie i darmowa dostawa

Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Powitalny bon rabatowy na kwotę 20 zł oraz darmowa dostawa przy
zamówieniu za min. 100 zł!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz przykładowy Newsletter.

Tak, chcę otrzymywać drogą elektroniczną od Tchibo Warszawa Sp. z o.o. informacje handlowe, zwłaszcza o aktualnych promocjach i ofertach Tchibo Warszawa zawarte w Newsletterze Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie
Wystarczy podać adres e-mail aby zamówić Newsletter Tchibo:
Subskrypcję można oczywiście w dowolnym momencie bez trudu anulować. Można posłużyć się w tym celu odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

Korzyści z otrzymywania Newslettera Tchibo:

  • Zakupy 24/7
  • Najnowsze kolekcje 5 dni wcześniej
  • 1 miesiąc na zwrot pocztą lub w sklepach Tchibo
  • Szerszy asortyment produktów
  • Dedykowane promocje

Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować. Można posłużyć się w tym celu odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.