Schließen
Stoper do drzwi, z alarmem
Wyprzedany

Stoper do drzwi, z alarmem

39,95 zł

29,99 zł

-24% - Oszczędzasz 9,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Łatwe zabezpieczenie drzwi wejściowych i drzwi do pokoju
  • W trakcie otwierania drzwi zostanie naciśnięty metalowy klin i wyzwoli się sygnał alarmowy
  • Również do drzwi w pokojach hotelowych lub domkach letniskowych
  • Z 2 bateriami

Stoper do drzwi, z alarmem

Większe bezpieczeństwo w domu lub na wakacjach
Poziom natężenia dźwięku 105 dB to bardzo głośny alarm, który odstraszy włamywaczy. Wystarczy wsunąć klin lekko pod drzwi – gdy tylko ktoś spróbuje je otworzyć, metalowy klin zostanie naciśnięty i wyzwoli się sygnał alarmowy. Przy okazji klin posiada funkcję stopera do drzwi, przez co otwarcie drzwi za pomocą siły jest mocno utrudnione. Zabezpieczenie posiada włącznik/wyłącznik umożliwiający szybkie wyłączenie fałszywego alarmu.

Kolor:
Czarno-szary

Materiał:
Klin: metal

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 15 x 5 x 6 cm

Głośność:
105 dB

Wyposażenie:
Z 2 bateriami

Wskazówka:
Do drzwi z odstępem od podłogi co najmniej ok. 0,5 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76119

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.