Schließen
Stoliki, 2 sztuki
Wyprzedany

Stoliki, 2 sztuki

349,95 zł

259,95 zł

-25% - Oszczędzasz 90,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • W 100% wysokiej jakości drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®
  • Mały stolik można umieścić pod dużym - nie zajmuje dużo miejsca

Stoliki, 2 sztuki

Para, która się doskonale uzupełnia. Oba stoliki wykonane w 100% z wysokiej jakości drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® w modnym stylu Vintage Grey. Różne możliwości zastosowania. praktyczna wielkość. Mały stolik można umieścić pod dużym - nie zajmuje dużo miejsca.

Kolor:
Vintage Grey.

Materia:
W 100% wysokiej jakości drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®.

Wymiary:
Duży szer. x wys. x gł. ok. 45 x 43,5 x 45 cm.
Mały szer. x wys. x gł. ok. 33 x 37,5 x 36,5 cm.

Akcesoria:
Z nakładkami chroniącymi podłoże, materiałami do montażu i instrukcją montażu.

Wskazówki:
Bez dekoracji.

Informacje o materiale

Drewno akacjowe
Dzięki swej wytrzymałości i giętkości drewno akacjowe jest idealnym drewnem tokarskim. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że jest to prawdziwa perełka.

Vintage Grey
Ten wyjątkowy wygląd z lekką patyną uzyskuje się poprzez nałożenie pięciu pojedynczych warstw. Każdy mebel wykonywany jest ręcznie, dzięki czemu stanowi prawdziwy unikat. Charakterystyczna dla tego stylu jest piękna struktura powierzchni i aksamitnie matowa, chroniąca przed zarysowaniami warstwa wierzchnia. Powierzchnię mebli należy czyścić jedynie wilgotną ściereczką i delikatnym środkiem czyszczącym, a następnie wytrzeć na sucho.

Informacje o opakowaniu

Wymiary:
1 paczka ok. 52,5 x 52 x 27 cm.

Ciężar:
1 paczka ok. 24 kg.

Wskazówka:
Dostawa w 1 paczce.

Drewno z certyfikatem FSC®

Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

58569

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.