Schließen
Stół
Wyprzedany

Stół

999,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Płyta z cementu włóknistego - idealny do użytku na zewnątrz
  • Nogi z olejowanego, wysokogatunkowego drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100%
  • Odporny na promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych
  • Blat stylizowany na beton
  • Przebadany pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.

Zaloguj się albo zarejestruj się teraz.

Stół

Meble ogrodowe odporne na działanie czynników atmosferycznych
To połączenie materiałów nie podda się pogodzie: Ten stół ogrodowy ma blat z cementu włóknistego i nogi z olejowanego, wysokogatunkowego drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100%. Dzięki temu stół jest odporny na promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych i doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz.

Kolor:
Blat: szary
Nogi: naturalny

Materiał:
Blat: cement włóknisty
Nogi: drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC® 100%

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 80 x 75 x 80 cm

Obciążalność:
Maks. 65 kg

DOBRZE ZROBIONE

Nowe logo Tchibo DOBRZE ZROBIONE wskazuje produkty, które w całości lub częściowo powstają w wyniku zrównoważonej produkcji. W ten sposób wspólnie robimy kolejny krok w stronę odpowiedzialnego świata.

Meble stylizowane na beton

Nasze stoły stylizowane na beton wyróżniają się wysoką przydatnością do codziennego użytku. Wytrzymały, odporny na zadrapania blat z cementu włóknistego jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, dobrze znosi działanie słońca, deszczu i mrozu. Specjalny lakier nadaje nowoczesnego wyglądu betonu, który doskonale pasuje od plecionki i mebli drewnianych.

Drewno akacjowe

Dzięki swej wytrzymałości, giętkości i wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych drewno akacjowe doskonale nadaje się do produkcji mebli stosowanych na zewnątrz. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że każdy mebel to prawdziwa perełka.

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76262

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.