Schließen

Stojak na przybory do zmywania ze stali nierdzewnej

39,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-01-27 - 2017-01-30
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Oszczędność miejsca przy przechowywaniu szczotki do zmywania, gąbki, ścierki i dozownika do mydła
  • Z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10
Ilość:

Stojak na przybory do zmywania ze stali nierdzewnej

Kiedy każda rzecz ma swoje miejsce, wszystko masz zawsze pod ręką. Ten stojak na przybory do zmywania daje możliwość oszczędności miejsca przy przechowywaniu szczotki do zmywania, gąbki, ścierki i dozownika do mydła.

Funkcjonalny
Posiada dwa wieszaki do suszenia ścierek i szczotek do zmywania, które można indywidualnie ustawić. Wyjmowana podstawka na wodę z dzióbkiem jest łatwa do czyszczenia, a jej dziurkowane dno umożliwia ściekanie wody. Stojak został wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i ma antypoślizgowe stopki.

Stal nierdzewna 18/10
Specjalnie uszlachetniona, wytrzymała stal: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji, odporna na deformacje i działanie wysokich temperatur.

Kolor:
Srebrny i szary

Materiał:
Stal nierdzewna 18/10 i tworzywo sztuczne

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 22 x 9,5 x 12,5 cm

Waga:
Ok. 300g

Wskazówka:
Bez wyposażenia

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75088

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-27 - 2017-01-30
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.