Schließen
Statyw do aparatu fotograficznego
Wyprzedany

Statyw do aparatu fotograficznego

219,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Nadaje się również do zastosowania profesjonalnego
  • Statyw na trzech nogach z wyjmowaną środkową podporą – można stosować również jako statyw na jednej nodze
  • Podstawka i klipsy do szybkiego i łatwego mocowania

Statyw do aparatu fotograficznego

Statyw należy do podstawowego wyposażenia każdego ambitnego fotografa. Ten statyw nadaje się również do zastosowania profesjonalnego. Zapewnia stabilność przy robieniu zdjęć na nierównym podłożu. Stabilność statywu podnoszą dodatkowo gumowe nóżki. Wysokogatunkowy statyw na trzech nogach jest dostarczany w zestawie z torbą do przechowywania i transportu.

Doskonałe ustawienie dzięki zróżnicowanym możliwościom regulacji
Zginacz 3D pozwala na doskonałe ustawienie aparatu do zdjęć w poziomie, pionie oraz do portretów. Klipsy do szybkiego mocowania pomagają zablokować nogi na odpowiedniej wysokości. Statyw można stosować także jako statyw na jednej nodze, ponieważ środkowa podpora jest wyjmowana.

W zestawie z podstawką
Dostarczana w zestawie podstawka służy do zamocowania pod aparatem celem szybkiego i łatwego nakładania aparatu na statyw. Zmiana ujęć z ręki na ujęcia ze statywu jest dzięki temu znacznie ułatwiona.

Kolor: Czarny
Materiał: Aluminium
Wymiary: Wysokość statywu na trzech nogach 5 cm, max. 143 cm.
Wysokość statywu na jednej nodze 44 cm, max. 164 cm.
Waga: 1.400 g.
Wyposażenie: W zestawie z torbą.
Wskazówki: Bez aparatu.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66206

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.