Schließen

Stały filtr do kawy »barista 1x4«

59,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • „Pour-over”: łatwe ręczne zaparzanie przelewowe świeżej, aromatycznej kawy
  • Na papierowe filtry do kawy rozmiaru 1x4
  • Nadaje się do mycia w zmywarce
Ilość:

Stały filtr do kawy »barista 1x4«

Do ręcznego parzenia aromatycznej kawy
Przygotowanie kawy jak za dawnych czasów: czysta, prawdziwa, ręcznie parzona kawa. Stały filtr do kawy powraca do wielkomiejskich kawiarni i jest ku temu powód. Ręczne przelewowe zaparzanie pozwala kawoszowi na zachowanie kontroli nad doborem optymalnej ilości kawy mielonej oraz wody i temperatury zaparzania idealnego napoju. W wyniku takiego procesu zaparzania można otrzymać indywidualną, świeżą i aromatyczną kawę.

Filtr z glazurowanej ceramiki
Stały filtr do kawy został wykonany z glazurowanej ceramiki, nadaje się do mycia w zmywarce i pasuje na papierowe filtry do kawy rozmiaru 1x4.

Kolor:
Biały

Materiał:
Glazurowana ceramika

Wymiary:
Wysokość ok. 12 cm
Ø otworu filtra ok. 14,5 cm
Ø dna filtra ok. 10 cm
Odpowiedni dla filtrów papierowych 1x4

Świeże parzenie - pełny aromat

Proces ręcznego parzenia pozwala uwolnić wszystkie aromaty kawy. Najpierw należy nalać do filtra niewielką ilość wody tak, by zwilżyć kawę mieloną i sprawić, by spęczniała. Następnie należy przelać wodę jednym strumieniem przez kawę w filtrze. W ten sposób pełny aromat kawy trafi bezpośrednio do dzbanka lub filiżanki.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75848

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.