Schließen
Stacja meteorologiczna sterowana sygnałem radiowym
Wyprzedany

Stacja meteorologiczna sterowana sygnałem radiowym

139,00 zł

99,95 zł

Oszczędzasz 39,05 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
Wskazuje temperaturę oraz wilgotność powietrza – w pomieszczeniu i na zewnątrz oraz tendencje pogodowe, datę i czas

Stacja meteorologiczna sterowana sygnałem radiowym

Wskazuje temperaturę oraz wilgotność powietrza – w pomieszczeniu i na zewnątrz oraz tendencje pogodowe, datę i czas. Prognoza pogody od 12 do 24 godzin – z datą i czasem. Podświetlany wyświetlacz kolorowy: symbole pogodowe słońca, śniegu, deszczu, zachmurzenia, burzy i wichury. Automatyczne ustawianie zegara i automatyczne przestawianie na czas letni i zimowy. Antypoślizgowa stopa. Zasilanie sieciowe. Biały czujnik zewnętrzny. Z czujnikiem zewnętrznym sterowanym sygnałem radiowym (zasięg do 100 m w polu swobodnym), zasilaczem sieciowym, materiałami do montażu i 2 bateriami do czujnika zewnętrznego.

Wymiary:
Stacja bazowa: szer. x wys. x gł. 15 x 9 x 4 cm.
Czujnik zewnętrzny ok. 7 x 9 x 2 cm.
Długość przewodu ok. 180 cm.

Precyzyja dzięki sterowaniu sygnałem radiowym

Ta stacja meteorologiczna sterowana sygnałem radiowym jest obsługiwana przez jeden z najbadziej precyzyjnych zegarów świata: cezowo-atomowy zegar w Brunszwiku, który mierzy czas najdokładniej na świecie. Jego wahania wynoszą zaledwie jedną sekundę na 30 mln lat. Dokładna godzina jest wysyłana za pomocą sygnału radiowego w równych odstępach czasu na odległość około 1.500 km poprzez specjalny nadajnik sygnału czasowego znajdujący się w pobliżu Frankfurtu. Z tworzywa sztucznego.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

44090

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.