Schließen
Srebrne kolczyki kreole wysadzane perłą z muszli i cyrkonią, pozłacane różowym złotem

Srebrne kolczyki kreole wysadzane perłą z muszli i cyrkonią, pozłacane różowym złotem

179,95 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-10-28 - 2016-11-02
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Srebro Sterling próby 925
  • Perłę i ozdobę można nosić na kreolach razem lub oddzielnie
Ilość:

Srebrne kolczyki kreole wysadzane perłą z muszli i cyrkonią, pozłacane różowym złotem

Urzekający czar bije od wysadzanych białą cyrkonią, srebrnych kreoli. Urozmaicona kompozycja posiada dwie ruchomy, zdejmowane zawieszki do indywidualnego umieszczania na kreolach: zawieszka o kształcie węzła celtyckiego i zawieszka składająca się z okrągłej, białek perły z muszli w oprawce. Perłę i ozdobę można nosić na kreolach razem lub oddzielnie. kolczyki o wysokim połysku zostały wykonane z najdelikatniejszego, pozłacanego różowym złotem, srebra Sterling próby 925 i posiadają zapięcie zatrzaskowe.

Kolor:
Cyrkonie białe
Perły białe
Materiał:
Srebro Sterling próby 925 pozłacane różowym złotem
Wymiary:
Ø kreoli ok. 16,5 mm
Ø perły ok. 7 mm
Zawieszka dł. x szer. ok.10 x 10 mm

Informacje o materiale biżuterii

Srebro Sterling próby 925
Srebro Sterling próby 925 jest metalem szlachetnym. W Tchibo srebro jest dodatkowo uszlachetniane rodem, metalem z grupy platynowców. Ten zabieg ma na celu ochronę srebra przed oksydowaniem, co sprawia, że będziecie mogli cieszyć się nieskazitelnym blaskiem biżuterii przez bardzo długi czas.
Perły z muszli
Wytwarzane są z drobno zmielonej masy perłowej ostryg, charakteryzuje je zawsze perfekcyjny kształt o gładkiej powierzchni i fascynujący blask.

Cyrkonia
Cyrkonia jest najpiękniejszym ze wszystkich kamieni syntetycznych. Jej blask przyćmiewają jedynie diamenty — naturalny wzorzec cyrkonii.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66148

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-10-28 - 2016-11-02
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.