Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku12 2017
Spodnie przeciwdeszczowe, czerwone

Spodnie przeciwdeszczowe, pomarańczowe

Odporne na każdą pogodę i testowane na kałużach Spodnie przeciwdeszczowe idealnie nadają się dla miłośników skakania po kałużach i błota: lekka podszewka z tafty ułatwia wkładanie i zdejmowanie spodni. Regulowane, elastyczne szelki w kształcie litery Y, przód spodni o obustronnie podwyższonym kroju i dół nogawki z gumką i paskiem na stopę zapewniają doskonałe dopasowanie i doskonałą ochronę ubrań znajdujących się pod spodniami przed zabrudzeniem i wodą. Spodnie przeciwdeszczowe posiadają guziki zatrzaskowe po bokach, które umożliwiają regulację obwodu w pasie oraz elementy odblaskowe z przodu i z tyłu zapewniające doskonałą widoczność. Nieprzemakalne, wiatroszczelne i oddychające Wysokiej jakości materiał idealnie nadaje się na błotne szaleństwa. Dzięki zastosowaniu powłoki doskonałej jakości i klejonych szwów spodnie są nieprzemakalne, wiatroszczelne i oddychające. Dzięki przyjaznej dla środowiska impregnacji ecorepel® zabrudzenia spływają z powierzchni materiału. Dodatkowo materiał wierzchni wytrzymuje obciążenie słupa wody do 3000 mm.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku12/2017  WIOSENNA WYPRZEDAŻ

 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie