Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku1 2017
Spodnie narciarskie softshell

Spodnie narciarskie softshell

Nawet jeśli na stoku czasem zrobi się nieprzyjemnie, te spodnie pozostaną niezawodne. Dzięki elastycznemu materiałowi wierzchniemu, który wytrzymuje obciążenie słupa wody do 5000 mm, te spodnie w każdej sytuacji zapewniają wysoki komfort noszenia i optymalną swobodę ruchów. Jednocześnie są odporne na zabrudzenie dzięki przyjaznej dla środowiska impregnacji ecorepel®. Dobra izolacja Ocieplenie 3M™Thinsulate™Insulation zapewnia optymalną izolację cieplną. Wewnętrzne strony nogawek wzmocnione wytrzymałym materiałem CORDURA®, zapięcie na rzep umożliwiające regulację obwodu, a także wywietrzniki ze wstawkami z dzianiny dziurkowanej zapinane na zamek błyskawiczny. Funkcjonalne detale Elastyczne szelki – odpinane Podwyższony tył chroniący okolice nerek, podszyty podszewką z polaru Kryty zamek błyskawiczny, 2 guziki-haczyki Dwie podszyte polarem kieszenie wpuszczane z krytym zamkiem błyskawicznym Wymodelowana partia kolan Kryty zamek błyskawiczny na zakończeniach nogawek ułatwiający wkładanie i zdejmowanie Nieprzemakalny śniegołap z antypoślizgowym gumowaniem System Thermo Protection z powłoką doskonałej jakości Ciepłe, nieprzemakalne i wiatroszczelne: zapobiegają wychłodzeniu organizmu – wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz, a ciepło pozostaje. Ocieplenie 3M™Thinsulate™Insulation Wyjątkowo delikatne włókna materiału 3M™Thinsulate™Insulation zatrzymują więcej powietrza na małej przestrzeni, dzięki czemu mimo niewielkiego ciężaru zapewniają optymalną izolację cieplną.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie