Schließen
Solarny łańcuch świetlny LED »Grzyby«
Wyprzedany

Solarny łańcuch świetlny LED »Grzyby«

79,95 zł

49,99 zł

-37% - Oszczędzasz 29,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Automatyczna aktywacja w zapadającym zmroku
  • Z 3 świecącymi grzybami, ze szpikulcem
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Solarny łańcuch świetlny LED »Grzyby«

Kiedy wcześniej robi się ciemno, to jest to tylko jeszcze jeden powód, by miło rozgościć się w ogrodzie: w zapadającym zmroku trzy odporne na czynniki atmosferyczne, świecące ciepłym białym światłem diody LED automatycznie okryją ogród lub taras nastrojowym oświetleniem. Można je też obsługiwać włącznikiem.

Napęd solarny
Zintegrowany moduł solarny jest energooszczędny u przyjazny dla środowiska – zasila zintegrowany akumulator NiMH. Można go przytwierdzić do podłoża za pomocą szpikulca.

Wymiary:
Długość całkowita ok. 3 m

Wyposażenie:
Z klamrami, akumulatorami i instrukcją obsługi

Zalety technologii LED

  • Niskie zużycie energii dzięki ograniczonemu wytwarzaniu ciepła
  • Wytrzymałość

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72883

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.