Schließen
Solarny lampion LED, zielony
Wyprzedany

Solarny lampion LED, zielony

49,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wytwarzanie prądu przez zintegrowany moduł solarny – energooszczędny i przyjazny dla środowiska
  • Automatyczna aktywacja w zapadającym zmroku
  • Nadaje się do całorocznego użytku na zewnątrz
  • Dioda LED świeci ciepłym białym światłem

Solarny lampion LED, zielony

Automatyczna aktywacja w zapadającym zmroku
Lampion zaświeci zaraz po zachodzie słońca, nadając ogrodowi lub balkonowi cudowne świetliste akcenty. Posiada pałąk do zawierzenia na przykład na gałęzi. Lampion jest odporny na przypadkowe zachlapanie wodą i posiada tekstylny abażur odporny na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu nadaje się do całorocznego użytku na zewnątrz. Dioda LED świeci ciepłym białym światłem.

Zintegrowany moduł solarny
Wytwarzanie prądu następuje przez zintegrowany moduł solarny, co sprawia, że lampion jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska, a zintegrowany akumulator NiMH służy do zasilania i magazynowania prądu. Lampion posiada włącznik/wyłącznik umożliwiający indywidualne sterowanie.


Kolor:
Zielony.

Materiał:
Szczotkowana na matowo stal nierdzewna i tekstylny abażur.

Wymiary:
Wysokość ok. 17 cm.
Ø ok. 12 cm.

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi.

Zalety technologii LED

Niskie zużycie energii i emisja ciepła.
Równomierne oświetlenie powierzchni.
Trwałość.
Wytrzymałość.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68854

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.