Schließen
Słuchawki stereo, zielono-antracytowe
Wyprzedany

Słuchawki stereo, zielono-antracytowe

35,95 zł

19,95 zł

-44% - Oszczędzasz 16,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wtyk 3,5 mm do wszystkich standardowych odtwarzaczy MP3 i smartfonów - można ich używać także jako słuchawek do zestawu głośnomówiącego
  • Misternie zadrukowany przewód
  • Z wymiennymi silikonowymi nakładkami dousznymi w 3 różnych rozmiarach

Słuchawki stereo, zielono-antracytowe

Przewód z regulatorem głośności, mikrofonem i odbieraniem rozmów - można ich używać także jako słuchawek do zestawu głośnomówiącego. Z wymiennymi silikonowymi nakładkami dousznymi w 3 różnych rozmiarach. Misternie zadrukowany przewód. Płaski przewód z zabezpieczeniem przed skręcaniem i zaginaniem się. Oznaczenie prawo/lewo po wewnętrznej stronie. Z przewodem na wtyk 3,5 mm. Tworzywo sztuczne. Z pojemnikiem do przechowywania.

Kolor: zielono-antracytowy.

Wymiary:
Długość przewodu ok. 110 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

50885

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.