Schließen
Słuchawki sportowe z podświetleniem LED
Wyprzedany

Słuchawki sportowe z podświetleniem LED

59,99 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Odporne na pot, można je myć.
 • Optymalne dopasowanie i wygodne ułożenie w uchu dzięki wymiennym zatyczkom silikonowym w 3 rozmiarach i miękkim, regulowanym nakładkom na uszy
 • Przewód z dołączanym oświetleniem LED
 • Z mikroprzewodem USB do ładowania

Słuchawki sportowe z podświetleniem LED

W tych słuchawkach możesz słuchać muzyki, która pomoże Ci się zmotywować do ćwiczeń albo odciąć od świata na czas treningu. Słuchawki możesz optymalnie dopasować i wygodne ułożyć w uszach - pomogą Ci w tym wymienne zatyczki silikonowe w 3 rozmiarach i miękkie, regulowane nakładki na uszy. Pot im niestraszny, części słuchawek można myć, dlatego idealnie sprawdzą się podczas uprawiania sportu.

Praktyczne detale
Słuchawki przyczepia się do ubrania za pomocą klipsa przymocowanego do kabla. Mają klasyczny 3,5 mm wtyk z zabezpieczeniem przewodu przed zgięciem, kompatybilny ze wszystkimi smartfonami i odtwarzaczami MP3 dostępnymi na rynku. Przyciąga wzrok w ciemne zimowe miesiące: przewód z dołączanym oświetleniem LED.

Kolor:
Antracytowy, zielony

Wymiary:
Długość przewodu ok. 1 m

Wyposażenie:
Woreczek do przechowywania z dzianiny dziurkowanej, przewód do ładowania mikro USB i instrukcja obsługi

Zalety technologii LED

 • Niskie zużycie energii dzięki śladowemu wytwarzaniu ciepła
 • Trwałość

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

61039

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.