Schließen
Słuchawki sportowe
Wyprzedany

Słuchawki sportowe

39,95 zł

27,99 zł

-29% - Oszczędzasz 11,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Odporne na pot, można je myć
  • Optymalne dopasowanie i wygodne ułożenie w uchu dzięki wymiennym zatyczkom silikonowym w 3 rozmiarach i miękkim, regulowanym pałąkom
  • Regulator głośności przy przewodzie

Słuchawki sportowe

Słuchawki douszne doskonale utrzymają się w uchu nawet podczas intensywnego treningu. Nadające się do mycia nakładki silikonowe w trzech rozmiarach oraz miękkie pałąki o regulowanej wielkości zapewniają wygodę i doskonałe dopasowanie. Klipsy do przymocowania przewodu do ubrania zapewniają dobre zamocowanie podczas uprawiania sportu, a głośność można regulować poprzez regulator umieszczony na przewodzie. Słuchawki posiadają wtyk 3,5 mm z zabezpieczeniem przed zaginaniem się przewodu i pasują do wszystkich standardowych smartfonów i odtwarzaczy MP3.

Kolor:
Granatowo-limonkowy.

Materiał:
Pałąki: miękkie, elastyczne tworzywo sztuczne.
Nakładki silikon.
Przewód guma.

Wymiary:
Długość przewodu ok. 1 m.

Wyposażenie:
Z woreczkiem do przechowywania z dzianiny dziurkowanej.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68350

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.